Viacdielne obrazy sa stali veľkým hitom posledného obdobia. Snáď vo všetkých odvetviach sa neustále objavujú rôzne novinky a preto i vo svete výtvarného umenia klasické jednodielne obrazy doplnili viac dielne obrazy, ktoré pôsobia naozaj zaujímavo a môžu byť skutočne veľmi pôsobivým doplnkom interiéru. Viacdielne obrazy nemajú rám, ide i plátna natiahnuté na tzv. blind rámoch, teda drevených rámikoch, ktoré sú umiestnené zo spodnej strany obrazu. Jednotlivé obrazy sa dajú skvelo kombinovať čo sa týka vzájomného umiestnenia i rozmerov obrazov, čo dáva dielu úplne nový rozmer. Variabilné je i umiestnenie motívu. Buď jeden motív presahuje do všetkých častí obrazu alebo každý obraz má svoj vlastný motív, ktorý ladí, dopĺňa motívy na ostatných častiach viacdielneho obrazu. V obchodoch nájdete množstvo tlačených viacdielnych obrazov, ktoré môžu vyzerať naozaj efektne. No ručne maľovaný viacdielny obraz je úplne iná káva 🙂

Ručne maľované obrazy – viacdielne obrazy

Maľovaný obraz – Kvety vo váze

Rozmery: 150 x 50 cm

Ručne maľovaný obraz na plátne zložený z troch dielov o veľkosti 50×50 cm. Použité farby – akrylové. Vykreslené detaily kvetov podmienené lesklým lakom.

Maľovaný obraz na plátne – Milenci

Rozmery: 150 x 50 cm Viacdielny ručne maľovaný obraz na plátne. Je maľovaný akrylovými farbami v odtieňoch sivá a levandulová. Obraz je zložený z troch dielov o veľkosti 50×50 cm.

Maľovaný obraz – Orchidea

Rozmery: 3 obrazy s rozmermi 40 x 40 cm, celková veľkosť 40 x 120 cm

Moderný ručne maľovaný obraz na plátne. Tento viacdielny obraz pozostáva z troch rovnakých častí. Použité sú akrylové farby.

Maľovaný obraz na plátne – Strom života

Celkové rozmery: 150 x 50 cm Obraz maľovaný akrylovými farbami. Ručne maľovaný viacdielny obraz zložený z 3 častí.. Krásne kontrastné farby.

Maľovaný obraz – Lúka

Rozmery: 40 x 120 cm (3x40x40cm) Viacdielny obraz maľovaný akrylovými farbami na plátno. Žiarivá rozkvitnutá lúka, pri pohľade na tento obraz máte v byte letnú náladu v každom ročnom období.

Maľovaný obraz – Kvety

Rozmery: 40 x 40 cm (4 dielny 20x20cm) Obraz na plátna maľovaný akrylovými farbami. Zaujímavý obraz skladajúci sa zo 4 maličkých plátienok.

Maľovaný obraz – Hudobné variácie

Rozmery: 60 x 140 cm, bočné časti 40 x 40 cm, stredové obrazy 60 x 30 cm

Viacdielny obraz na plátne, obraz je maľovaný akrylovými farbami

Viacdielny maľovaný obraz zobrazuje hudbu v rôznych prevedeniach v slovnom, znakovom i obrazovom. Na obraze sú použité živé, výrazné farby. Pre veselých ľudí, ktorí žijú hudbou.


Galéria obrazov – Viac dielne maľované obrazy