Obrazy, ktoré nájdete na tejto stránke sú ručne maľované. Väčšina obrazov sú olejomaľby, nájdete tu však i maľby akrylovými farbami. Maľujem na plátno natiahnuté na blind rámoch (skrytých, napínacích lištách). Súčasťou každého takéhoto obrazu sú samozrejme i napínacie klinky.  Pri týchto typoch môžete rovno zavesiť obrazy na stenu, nie je nutné ich rámovať.

Na tejto stránke nájdete i maľované obrazy na dosku. K týmto je potrebné rámovanie.

Som samouk, maľovanie si ma jednoducho našlo. A práve preto Vám môžem ponúknuť naozaj lacné a pritom originálne a kvalitné obrazy, bez príplatku za titul Mgr. art alebo podobne :).  Viac o mojej ceste k maľovaniu sa dozviete v sekcii „O mne“. Rada skúšam rôzne techniky a námety. Nemám vyhranený štýl, preto tu nájdete naozaj rôzne obrazy.

Novinkou, ktorú som začala realizovať tento rok sú ručne maľované obrazy z hodinami a plánujem tvoriť i viacdielne obrazy. Takýchto obrazov je plný internet, avšak väčšinou sa jedná o tlačené obrazy. Môžu vyzerať pekne a moderne, avšak nikdy nedosiahnu čaro ručne maľovaného obrazu kvalitnými farbami, ktoré nestrácajú svoju sýtosť. Ručne maľovaný obraz vyzerá stále ako nový, je jedinečný, originálny, zaujímavý a nevšedný. Skrýva cit, čas, um a príbeh autora a to tvorí jeho nadhodnotu.