Čo to znamená? Obrazy, ktoré nie sú na obrazoch? Je to jednoduché. Umenie nemusí len visieť na stene, môže nás obklopovať kdekoľvek. Aj vo veciach, ktoré bežne používame.

Všetko má svoj vývoj a ani mne sa nechcelo zostať len pri obrazoch. Preto ma napadlo aplikovať to, čo som sa pri maľovaní obrazov naučila, na trochu viac užitočné vecičky.

Prišlo to samo, pretože mi tieto veci doma chýbali a prečo sa obklopiť tuctovými plastovými alebo inými predmetmi, keď si ich viem vyrobiť sama a vniesť do nich trocha originality.

Ako prvé prišli na rad drevené tácky. Nie je nad to, keď môžete návšteve naservírovať kávičku na peknom podnose. Keďže som chcela maľovať akrylom, ako samozrejmé prišla potreba maľovaný podnos dobre nalakovať. Keď sa niečo vysipe alebo vyleje, aby sme mohli tácku utrieť bez toho, aby zišla aj maľba. S tým mi našťastie pomohol manžel:)

 

 

No a potom, keďže v každej domácnosti sa nájdu vecičky, ktoré treba niekam ukryť a zároveň im nájsť svoje miesto, prišli na rad aj krabičky. Takisto drevené. Dozdobené kamienkami, stužkami, čipkami a samozrejme ručnou maľbou.

Ak by sa aj vám zišli takýto originálni domáci pomocníci alebo chcete niekoho obdarovať užitočným a pritom originálnym darčekom, pozrite si v e-shope kategóriu bytové doplnky, alebo ma kontaktujte priamo. Už teraz sa teším 🙂

S pozdravom

Vaša Janina