V tento sekcii nájdete maľované obrazy s motívom krajinka, obrazy prírody. Ľudia si od nepamäti radi vyzdobujú svoje príbytky motívmi prírody a krajiny.  Snáď ide o snahu priniesť si trochu krásy, ktorú nám prináša príroda do našich domovov. Vďaka takémuto obrazu prírody sa interiér ihneď zútulní, pomáha dotvoriť pocit pokoja, keďže zelená farba, ktorá je väčšinou zakomponovaná do obrazov s prírodnými motívmi má ukľudňujúce účinky. Obrazy, ktoré vidíte na tejto stránke sú ručne maľované maľby. Jedná sa o obrazy na plátne alebo obrazy na doske. Väčšinou sa jedná o olejomaľby, pokiaľ neuvádzam inak. Sýtosť farieb obrazov zabezpečujú kvalitné olejové farby použité pri maľovaní. Vďaka záverečnej fixácii lesklým lakom na olejové farby si obraz dlhú dobu zachová pôvodnú farebnosť.

Maľovaný obraz – Domček s textom

Rozmery: 60 x 30 cm

Hovorí sa: ,,Všade dobre, doma najlepšie. Home sweet home.“ A ja si poviem: ,,Je fajn byť zasa doma.“ Pre priaznivcov angličtiny – It´s good to be home. Poznáte ten pocit, keď vstúpite do vlastnej predsiene a naháňačka celého dňa je za Vami. Vtedy si každý vydýchne a je rád, že je doma. Práve toto vystihuje tento minimalistický obraz, vhodný hlavne ako obraz do predsiene. Je to moderný akrylový obraz so zlatou a striebornou farbou.

Maľovaný obraz  – Čakanie

Rozmery: 40x20cm Tento obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátne s vnútornými blind rámami. Môžete sami uvažovať na čo čaká alebo o čom premýšľa postava na obraze.

Maľovaný obraz – Moderná krajinka

Rozmery: 80 x 40 cm čierno biely, ručne maľovaný akrylovými farbami. Moderné bývanie si vyžaduje moderný obraz. Toto je príbeh aj tohoto obrazu, ktorého majiteľka má rada, keď všetko ladí. A tento obraz do jej nového čierno bieleho interiéru zaladil skvele.

Maľovaný obraz na plátne – Strom života

Celkové rozmery: 150 x 50 cm Obraz maľovaný akrylovými farbami. Ručne maľovaný viacdielny obraz. Krásne kontrastné farby.

Strom života po druhé 

 tentokrát vo veľmi pekných jemných farbách – smotanová, šedá, hnedá a marhuľová. Rozmery jednotlivých obrazov – 40×40, 70×50, 40×40. Ručne maľovaný akrylovými farbami s jemným leskom.

Maľovaný obraz – Kapor

Rozmery: 70 x 50 cm Skvelý obraz pre rybára. Vhodný aj ako darček. Obraz je maľovaný olejovými farbami na plátne

Maľovaný obraz – Dúhová krajinka

Rozmery: 60 x 50 cm Žiarivý, farebný obraz v dúhových farbách. Pre niekoho trochu detský, pre niekoho energický. Pohľad naň rozžiari každý pochmúrny deň 

🙂

Maľovaný obraz na plátne – Zimná slovenská dedinka

Rozmery: 50 x 60 cm Obraz maľovaný olejovými farbami. Ručne maľovaný čiastočne podľa fotografie na zakázku.

Maľovaný obraz – Motýľ

Rozmery: 50 x 50 cm Obraz maľovaný akrylovými farbami na plátne. Technika maľovania: špachtľa. Farby sú nanášané vo veľkej vrstve, ktorá vytvára na obraze istú priestorovú štruktúru.

Maľovaný obraz na plátne – Dvojica v daždi

Rozmery: 40 x 40 cm Ručne maľovaný romantický obraz. Použité akrylové farby. Zaľúbený pár v daždi.

Maľovaný obraz na doske – Cesta do neznáma

Rozmery: 35 x 60 cm Obraz maľovaný olejovými farbami. Ručne maľovaný obraz krajiny. Západ slnka a cesta rozkvitnutou lúkou. Obraz na doske, olejomaľba.

Maľovaný obraz – Lúka

Rozmery: 40 x 120 cm (3x40x40cm) Viacdielny obraz maľovaný akrylovými farbami na plátno. Žiarivá rozkvitnutá lúka, pri pohľade na tento obraz máte v byte letnú náladu v každom ročnom období.

Maľovaný obraz na plátne – Motýľ

Rozmery: 40 x 30 cm Obraz s motýľom maľovaný akrylovými farbami. Na krídla motýľa je použitá zlatá farba, takže pri pohľade, kde na motýľa dopadá svetlo, je vidieť zlatý odlesk, čo vytvára veľmi pôsobivý efekt.

Maľovaný obraz na plátne – Dedinka

Rozmery: 70 x 50 cm Olejomaľba, obraz krajinky. Tento obraz je na predaj – ponuku nájdete tu: Dedinka – ručne maľovaný obraz. Klasická slovenská dedinka tak trochu v abstraktnom podaní.

Maľovaný obraz na plátne – Rybár na člne

Rozmery:  30×40 cm Ručne maľovaný obraz na plátne. Olejomaľba rybára pri západe slnka. Jedna z mojich prvých malieb 

🙂

Maľovaný obraz na plátne – Dvojica v parku

Rozmery: 90 x 70 cm Ručne maľovaný obraz na plátne. Olejomaľba podľa fotografie na želanie.

Maľovaný obraz na plátne – Krajinka abstrakt

Rozmery: 90 x 70 cm Ručne maľovaný obraz na plátne. Maľba akrylovými farbami. Spojenie dvoch motívov naplnilo predstavy zadávateľky tohoto obrazu.

Galéria – obrazy krajiny, obrazy prírody, krajinky