Ručne maľované obrazy kvetov dodajú pestrosť Vášmu interiéru. Kvety sa stali obľúbenými ozdobami príbytkov mnohých z nás, či už ide o kvety v kvetináčoch alebo ako rezané kytice vo vázach. Kvety na obrazoch sú večne živé, netreba ich zalievať a môžete si byť istý, že nikdy neuschnú. Obrazy s kvetmi pôsobia ukľudňujúco oživia chladnejší interiér, alebo zútulnia priestor plný farieb a rôznych dekorácii.
Obrazy s motívmi kvetov sa dajú poňať rôznymi spôsobmi. Či už ide o klasické obrazy kvetov vo váze, detail kvetu, lúku plnú kvetov, abstraktný obraz s kvetmi, stačí si vybrať podľa vkusu presne taký, ktorý zapadne do Vášho interiéru.

Ručne maľované obrazy kvetov

Maľovaný obraz – Kvety vo váze

Rozmery: 150 x 50 cm

Ručne maľovaný obraz na plátne zložený z troch dielov o veľkosti 50×50 cm. Použité farby – akrylové. Vykreslené detaily kvetov podmienené lesklým lakom.

Maľovaný obraz – Divé maky

Rozmery: 70 x 60 cm

Olejomaľba, maľovaný obraz na plátne

Divé maky s margarétkou. Pozadie je tvorené maliarskou špachtľou.

Maľovaný obraz s hodinami – Červená orchidea

Rozmery: 40 x 30 cm

Ručne maľovaný obraz na plátne so zabudovanými hodinami. Skutočne ukazuje čas. Maľovaný akrylovými farbami. Červená orchidea na tmavohnedom pozadí.

Maľovaný obraz – Kvet – abstrakt

Rozmery: 90 x 70 cm

Veľký abstraktný kvet namaľovaný na plátne. Použité sú olejové farby

Maľovaný obraz – Lúka

Rozmery: 40 x 120 cm (3x40x40cm) Viacdielny obraz maľovaný akrylovými farbami na plátno. Žiarivá rozkvitnutá lúka, pri pohľade na tento obraz máte v byte letnú náladu v každom ročnom období.

Maľovaný obraz – Kvety

Rozmery: 40 x 40 cm (4 dielny 20x20cm) Obraz na plátne maľovaný akrylovými farbami. Zaujímavý obraz skladajúci sa zo 4 maličkých plátienok.

Maľovaný obraz – Slnečnica

Rozmery: 30 x 25 cm

Malý ručne maľovaný obraz slnečnice. Obraz na plátne maľovaný olejovými farbami. Je vhodný do kuchyne, chodby.

Maľovaný obraz – Orchidea

Rozmery: 3 obrazy s rozmermi 40 x 40 cm, celková veľkosť 40 x 120 cm

Moderný ručne maľovaný obraz na plátne. Tento viacdielny obraz pozostáva z troch rovnakých častí. Použité sú akrylové farby.

Galéria obrazov – Obrazy s kvetmi