Viacdielne obrazy

Viacdielne obrazy sa stali veľkým hitom posledného obdobia. Snáď vo všetkých odvetviach sa neustále objavujú rôzne novinky a preto i vo svete výtvarného umenia klasické jednodielne obrazy doplnili viac dielne obrazy, ktoré pôsobia naozaj zaujímavo a môžu byť skutočne veľmi pôsobivým doplnkom interiéru. Viacdielne obrazy nemajú rám, ide i plátna natiahnuté na tzv. blind rámoch, teda drevených rámikoch, ktoré sú umiestnené zo spodnej strany obrazu. Jednotlivé obrazy sa dajú skvelo kombinovať čo sa týka vzájomného umiestnenia i rozmerov obrazov, čo dáva dielu úplne nový rozmer. Variabilné je i umiestnenie motívu. Buď jeden motív presahuje do všetkých častí obrazu alebo každý obraz má svoj vlastný motív, ktorý ladí, dopĺňa motívy na ostatných častiach viacdielneho obrazu. V obchodoch nájdete množstvo tlačených viacdielnych obrazov, ktoré môžu vyzerať naozaj efektne. No ručne maľovaný viacdielny obraz je úplne iná káva :)

 

Ručne maľované obrazy – viacdielne obrazy

 Maľovaný obraz – Orchidea

Rozmery: 3 obrazy s rozmermi 40 x 40 cm, celková veľkosť 40 x 120 cm

Moderný ručne maľovaný obraz na plátne. Tento viacdielny obraz pozostáva z troch rovnakých častí. Použité sú akrylové farby.

Tento obraz je na predaj – ponuku nájdete tu: Orchidea – ručne maľovaný obraz


Maľovaný obraz na plátne – Strom života

Celkové rozmery: 150 x 50 cm Obraz maľovaný akrylovými farbami. Ručne maľovaný viacdielny obraz zložený z 3 častí.. Krásne kontrastné farby.


Maľovaný obraz – Hudobné variácie

Rozmery: 60 x 140 cm, bočné časti 40 x 40 cm, stredové obrazy 60 x 30 cm

Viacdielny obraz na plátne, obraz je maľovaný akrylovými farbami

Viacdielny maľovaný obraz zobrazuje hudbu v rôznych prevedeniach v slovnom, znakovom i obrazovom. Na obraze sú použité živé, výrazné farby. Pre veselých ľudí, ktorí žijú hudbou.


Galéria obrazov – Viac dielne maľované obrazy